CAN GEBE AKADEMİSİ

Can Gebe Akademisi’nde anne adayları alanında uzman hekimlerle ücretsiz online eğitimlere katılırken, doğuma özel avantajlardan yararlanıyor.

 

Gebelik süreci ve doğum, kadının hayatı boyunca yaşayacağı önemli bir deneyimdir.  Bu süreçte gebelerin tüm stres yaratacak faktörlerden uzaklaşıp doğuma kendini hazır hissetmeleri için doğum ile ilgili süreçleri önceden bilmeleri oldukça önemlidir. Eğitimler anne ve baba adaylarını hem fiziksel hem ruhsal yönden sürece dahil edip doğuma hazırlar. Anne adaylarının kaygıdan uzak, mutlu bir gebelik, sağlıklı bir doğum süreci ve bilinçli bir lohusalık dönemi geçirmesine katkı sağlar. Can Gebe Akademisi’nde, kadın hastalıkları ve doğum uzmanları, ebeler, diyetisyen, fizyoterapist, psikolog ve diğer sağlık personellerimiz gebeliğe dair farklı konuları ele aldıkları eğitimlerde, aklınıza takılan tüm soruları cevaplandıracak.

 

Daha bilinçli bir gebelik, sağlıklı ve güvenli bir doğum için tüm anne ve baba adaylarımızı gebe akademisine bekliyoruz.

 

Gebe Akademisi, Zoom programı üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitim programlarının içerikleri sosyal medya hesaplarımızda haftalık olarak yayınlanmaktadır. Akademiye kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

Formu doldurmak için lütfen tıklayınız.

 

 

Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz Can Gebelik Akademisi 1. derste, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Doç. Dr. Mehmet Şükrü Budak, “Gebelik ve Covid-19 hakkında bilgiler verirken gebelerimizden gelen soruları cevapladı. Düzenli olarak gerçekleştireceğimiz eğitimler hakkında bilgi almak ve akademiye kayıt olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz Can Gebelik Akademisi 2. derste, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Op. Dr. Gönenç UÇURAN AKSU, “İdeal Gebelik Yaşı ne Olmalı?” hakkında bilgiler verirken gebelerimizden gelen soruları cevapladı. Düzenli olarak gerçekleştireceğimiz eğitimler hakkında bilgi almak ve akademiye kayıt olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

 

 

Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz Can Gebe Akademisi 3. derste, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Op. Dr. Emre CANCERENLER, “Gebelik Düşünen Çiftler Ne Yapmalı” başlıklı eğitimle anne ve baba adaylarını bilgilendirirken, konuyla alakalı gelen soruları cevapladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 İZMİR CAN HASTANESİ'NDE KİŞİYE ÖZEL CHECK-UP YAPTIRIN

Check-up sizi hayata bağlar! Yılda 1 defa check-up yaptırmak, hastalıkların erken teşhisinde önemlidir.
Kişiye özel check-up paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.