GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

Göz kapaklarında, gözü dış etkilere karşı koruyan göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz merceğinde ya da gözü saran sinir dokularında meydana gelen her türlü hastalık ile ilgilenen uzmanlık dalıdır.

Sizi dinliyoruz..

Bilgilerinizi gönderin, sizinle iletişime geçelim

GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KLİNİĞİ

Gözlerimiz duyu organlarımız arasında bizi hayata bağlayan , yeryüzünün tüm güzelliklerini görmemizi sağlayan , insan organizmasının beyinden sonra ki en önemli organıdır.

Geçmişten günümüze , çocukluk çağından yaşlılığımıza kadar genetik , sistemik ve oluşabilecek tüm dış faktörler sebebi ile gözlerimizi tehdit edebilecek pek çok hastalık bulunur.

Erken teşhis ve tedavi göz hastalıklarında son derece önemlidir. Dolayısı ile gözlerimizi herhangi bir şikayetimiz olmasa dahi düzenli ve kapsamlı bir şekilde kontrol ettirmemiz gerekir. Aynı zamanda unutmayalım ki kapsamlı bir göz muayenesinde göz hastalıklarının yanı sıra hayati önem taşıyan şeker hastalığı , kalp rahatsızlıkları vb. gibi pek çok hastalık da erken tespit edilebilir. Böylelikle sağlığımızda ciddi problemlere yol açmadan rahatsızlıklarımız için önlem alabiliriz.

Çocuklarda 1,3 ve 5 yaşlarında , yetişkinlerde ise yılda bir kez göz muayenesi önerilmektedir.

Hastanemiz Göz Sağlığı ve Hastalıkları Kliniğinde, uluslararası standartlarda tam donanım ve son teknoloji cihazlar ile göz muayeneniz, gerekli tüm tetkikler ve kornea nakli haricinde göz ile ilgili tüm cerrahiler hepsi alanlarında uzman hekimlerimiz tarafından başarı ile gerçekleştirilmektedir.

İZMİR CAN HASTANESİ'NDE KİŞİYE ÖZEL CHECK-UP YAPTIRIN

Check-up sizi hayata bağlar! Yılda 1 defa check-up yaptırmak, hastalıkların erken teşhisinde önemlidir.
Kişiye özel check-up paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.