Randevu Al

Tıbbi Birimler

Tıbbi Birimler

Sağlıkta Güven, Huzurda Uzmanlık!

Can Hastanesi

Acil Servis

Acil Servis’te 6 erişkin kapasiteli müşahade odası ve çocuklara özel olarak tasarlanmış 4 pediatrik yataklı özel bir müşahade odası, 1 enjeksiyon/müşahade ve ayrıca alçı odası bulunmaktadır.

İncele
Can Hastanesi

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız boşluğundaki dil, dişler ve diğer yumuşak dokular, sindirim fonksiyonunun başladığı bölge olmasının dışında tat alma, çiğneme, yutma, konuşma gibi çok önemli fonksiyonlarının gerçekleştiği alandır.

İncele
Can Hastanesi

Anestezi ve Reanimasyon

İzmir Özel Can Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon birimi, hasta bakım ve tedavi hizmeti dâhilinde cerrahi girişim öncesi ve sonrası hizmet vermektedir.

İncele
Can Hastanesi

Beslenme ve Diyet

Beslenme insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Beslenme yetersizliği ve düzensizliği çoğu hastalığın oluşmasında doğrudan veya dolaylı olarak etkilidir.Beslenme yetersizliği ve düzensizliği çoğu hastalığın oluşmasında doğrudan veya dolaylı olarak etkilidir.

İncele
Can Hastanesi

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin ve sinir cerrahisi; beyin damarlarının doğumsal ya da sonradan kazanılmış hastalıkları, iyi veya kötü huylu beyin tümörleri, travmalara bağlı kafatası ve beyin dokusunda oluşan hasarlar

İncele
Can Hastanesi

Biyokimya

Hastanemiz Biyokimya Laboratuvarı ayaktan yatan ve yoğun bakım hastalarına, testine göre en çok üç saat içinde hizmet verebilecek şekilde hizmet vermektedir.

İncele
Can Hastanesi

Check-Up

Check up’ın temel amacı hastalıklara yakalanmadan önce risk faktörlerinizi belirlemek ve bu faktörleri ortadan kaldırmaktır.

İncele
Can Hastanesi

Çocuk Cerrahisi

Çocuk Cerrahisi, genç yaşlardaki bireylerin sağlığına odaklanan bir uzmanlık alanıdır.

İncele
Can Hastanesi

Çocuk Endokrinoloji Kliniği

Endokrinoloji, iç salgı bezlerinin oluşturduğu sistemle ilgilenen bilim dalıdır. İç salgı bezleri hormon sentezi ve salgısı yapan organlara verilen isimdir.

İncele
Can Hastanesi

Çocuk İmmünoloji ve Alerji

Alerjenler; çevremizde bulunan ve vücudumuzda çeşitli tepkisel yanıtlar oluşturan maddelerdir.

İncele
Can Hastanesi

Çocuk Psikiyatri (Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı)

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü ya da diğer adıyla çocuk ve ergen psikiyatrisi, çocukların zihinsel sağlığı konusunda uzmanlaşmış hekimler için kullanılır.

İncele
Can Hastanesi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri)

Yenidoğan döneminden 18 yaşa kadar uzanan çocukluk dönemi; bedenen, ruhen ve sosyal bakımdan sağlıklı bireyler yetiştirilmesi için yakın takip gerektiren özel bir dönemdir.

İncele
Can Hastanesi

Dahiliye (İç Hastalıkları)

İnsan vücudu çok ince ayarlama mekanizmalarıyla kontrol edilmektedir. Bu dengenin bozulması durumunda da hastalıklar meydana gelir.

İncele
Can Hastanesi

Dermatoloji (Cildiye)

İnsanların dış görünüşünü ve sağlığını ilk belli eden kısım olan deri, vücudu kapladığı ve organları koruduğu için en önemli koruma kalkanımızdır.

İncele
Can Hastanesi

Diyabet Eğitim Polikliniği

Diyabet hastalığı, vücutta pankreas adlı salgı bezinin yeteri kadar insülin hormonu üretmemesi ya da ürettiği insülin hormonunun  vücutta etkili bir şekilde kullanılamaması neticesinde gelişir ve ömür boyu sürer.

İncele
Can Hastanesi

Emzirme Danışmanlığı Kliniği

Bebek emzirme danışmanlığı kapsamında bebek dostu hastanemizde 32. hafta ve üstü gebelere, yeni doğum yapan annelere emzirme danışmanlığı hizmeti vermek için Emzirme Danışmanlığı Kliniği açılmıştır.

İncele
Can Hastanesi

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kliniği

İç salgı bezleri tarafından oluşturulan bir sistemdir. Vücut dengesinin sağlanmasında sinir sistemi ile birlikte çalışır.

İncele
Can Hastanesi

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Enfeksiyon Hastalıkları bakteri, virüs, mantar gibi tüm etkenlerin çeşitli organ sistemlerinde yarattığı enfeksiyonlara klinik yaklaşım süren bilimdir.

İncele
Can Hastanesi

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Plastik Cerrahi; Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahiyi içeren cerrahi bir daldır. Rekonstrüktif cerrahi öncelikle edinsel, travmatik veya doğumsal nedenlerle oluşan, vücudun şekil ve fonksiyon bozukluklarının düzeltilmesiyle ilgilenir.

İncele
Can Hastanesi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) temel olarak, kas-sinir-iskelet sisteminin hastalıklarının tanı ve tedavi-rehabilitasyonu ile ilgili tıp branşıdır.

İncele
Can Hastanesi

Gastroenteroloji

Sindirim sistemi hastalıkları ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi son derece yaygındır. Gastroenteroloji bilim dalı, sindirim sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi ile ilgilenmektedir.

İncele
Can Hastanesi

Genel Cerrahi

Genel cerrahinin başlıca ilgi alanları; karın boşluğundaki organların hastalıkları (karaciğer, safra kesesi, mide, ince ve kalın bağırsaklar, apandisit), meme, tiroid hastalıkları ve yara iyileşmeleridir.

İncele
Can Hastanesi

Göğüs Cerrahisi

Göğüs Cerrahisi, göğüs boşluğu içerisindeki anatomik yapıların cerrahi müdahale gerektiren hastalıklarının teşhis ve tedavisini üstlenen bir tıbbi uzmanlık alanıdır.

İncele
Can Hastanesi

Göğüs Hastalıkları

Solunum sistemimizi oluşturan akciğerler, nefes yolları (alt solunum yolları ya da bronşlar), akciğer zarı (plevra), ile mediasten, diyafragma ile göğüs kafesini oluşturan kemik ve kasların hastalıkları göğüs hastalıkları uzmanlık dalının ilgi alanında yer alır.

İncele
Can Hastanesi

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Gözlerimiz duyu organlarımız arasında bizi hayata bağlayan, yeryüzünün tüm güzelliklerini görmemizi sağlayan, insan organizmasının beyinden sonra ki en önemli organıdır.

İncele
Can Hastanesi

Kadın Hastalıkları ve Doğum (Jinekoloji)

Kadın hastalıkları terimi bir kadının ergenlik öncesi çağından başlayarak tüm üreme dönemi ve sonrası (menopoz) dönem de dahil olan tüm jinekolojik problemleri içerir.

İncele
Can Hastanesi

Kalp ve Damar Cerrahisi

İzmir Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezimiz, kalp damar hastalıklarının tedavisinde minimal invazif ve robotik cerrahi yöntemlerin yanı sıra; açık, kapalı ve kombine endovasküler tedavi yöntemlerini de uygulayan bir mükemmeliyet merkezi olarak yurtdışında da tanınmış ayrıcalıklı bir merkezdir.

İncele
Can Hastanesi

Kardiyoloji

Kardiyoloji bölümümüz; kalp- damar hastalıkları, kalbin doğuştan hastalıkları, kalbin ritim problemleri ve diğer hastalıkları ile ilgilenmektedir.

İncele
Can Hastanesi

Klinik Psikoloji

Bu alandaki uzmanlar, depresyon, anksiyete, şizofreni gibi ruhsal bozuklukları anlamak ve tedavi etmek üzere eğitilmişlerdir.

İncele
Can Hastanesi

Kulak Burun Boğaz Kliniği

KBB uzmanları, işitme kaybı, kulak enfeksiyonları, tinnitus gibi kulak sağlığı sorunlarına odaklanır.

İncele
Can Hastanesi

Nöroloji

Nöroloji, sinir sistemi olarak bilinen beyin, beyin sapı, omurilik ve bunların uzantılarını oluşturan, vücudu bir ağ gibi saran sinirlerden oluşur.

İncele
Can Hastanesi

Odyoloji

Odyoloji (Audiology) Laboratuvarı’nda, Yenidoğan işitme tarama testleri, pediatrik odyoloji testleri, erişkin odyolojisi testleri ve geriatrik odyoloji testleri uzman odyolog tarafından yapılmaktadır.

İncele
Can Hastanesi

Ortopedi ve Travmatoloji

Hastanemiz Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde; konusunda deneyimli uzman hekim kadromuz ile kas iskelet sistemindeki doğumsal ve edinsel hastalıkların hastanemizdeki diğer kliniklerle işbirliği içindedir.

İncele
Can Hastanesi

Perinatoloji ve Yüksek Riskli Gebelikler

Perinatoloji, fetüsün sağlığı ve komplike olmuş, yüksek riskli gebeliklerle ilgilenen obstetri ve jinekolojinin bir yan dal uzmanlık alanıdır.

İncele
Can Hastanesi

Psikiyatri

Yaşamın içinde zaman zaman ortaya çıkan engeller ruhsal olarak bizi zorlayabiliyor. Bilindiği gibi ruh ve beden sağlığı bir bütündür.

İncele
Can Hastanesi

Radyoloji

Hastanemizin Radyoloji bölümünde hastalıkların tanı ve izlemesinde ileri teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

İncele
Can Hastanesi

Saç Ekimi Kliniği

FUE saç ekimi tekniğinde olduğu gibi tek tek alınır ve yine tek tek ekilir. Tek farkı kanal açılmadan, köklerin Choi Implanter kalem denilen bir aparat ile direkt olarak ekilmesidir. 

İncele
Can Hastanesi

Üroloji Kliniği

Üroloji Kliniğinde, doğumdan itibaren hayatın sonuna kadar her yaş grubundaki kadın ve erkekte idrar yolları sorunları ve erkeklerde üreme organlarının yapı ve işlevleri değerlendirilmektedir.

İncele
Can Hastanesi

Uyku Hastalıkları Kliniği

Uyku hastalıkları toplumda sık görülen, hasta bireyin uyku ve yaşam kalitesini bozan, tedavi edilmediğinde tedavisi güç ve yaşamı tehdit eden hastalıklara neden olan, halen hekimler ve hastalar tarafından yeterince bilinmeyen hastalık grubudur.

İncele
Can Hastanesi

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 24’üncü gebelik haftasından itibaren erken doğum, çoğul gebelik, şeker hastası annelerin bebeği, iri bebek, anne karnında mekonyum yutmuş bebek, zor doğum sonucu oluşan beyin ve diğer organ hasarı gibi yüksek risk taşıyan bebeklere gelişmiş düzeyde bakım sağlamaktadır.

İncele