KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

Kalp ve damar cerrahisi, bu alanda uzmanlaşmış cerrahlar tarafından kalp ve

dört büyük damara yapılan cerrahi işlemlerdir. İzmir Kalp Muayenesi, Kalp doktoru izmir, İzmir kalp doktoru muayene ücretleri konularında bilgi alabilirsiniz.

Sizi dinliyoruz..

Bilgilerinizi gönderin, sizinle iletişime geçelim

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

İzmir Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezimiz, kalp damar hastalıklarının tedavisinde minimal invazif ve robotik cerrahi yöntemlerin yanı sıra; açık, kapalı ve kombine endovasküler tedavi yöntemlerini de uygulayan bir mükemmeliyet merkezi olarak yurtdışında da tanınmış ayrıcalıklı bir merkezdir.

Can Hastaneleri Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezinde 10 yılı aşkın süredir, tüm yaş gruplarından binlerce kalp hastasının cerrahi tedavisi başarıyla gerçekleştirilmiş olup; her yıl, 500’den fazla kalp damar ameliyatına imza atılmaktadır.

Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezimizde ;

Koroner arter by-pass cerrahisi
Kalp kapağı cerrahisi
Aort anevrizma cerrahisi
Atardamar ve toplardamar hastalıklarının cerrahisi ile,
Doğumsal kalp hastalıklarının cerrahi tedavisi
uygulanmaktadır.

Multidisipliner yaklaşımı ile tüm hastaları için özellikli hasta bakımı programı geliştiren Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezimiz, yüksek riskli kalp hastalarını da başarıyla tedavi etmektedir.

Kardiyoloji Bölümü ile yakın işbirliği içinde çalışan Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezimiz ; ayrıca Çocuk Kalp Sağlığı ve Cerrahisi Merkezimizin yanı sıra, Kalp Nakli ve Kalp Destek Sistemleri Merkezimiz ile de güçlü bir ekip çalışması içindedir.

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ
KLİNİĞİMİZDEKİ HİZMETLERİMİZ

DOKTORLARIMIZ

İZMİR CAN HASTANESİ'NDE KİŞİYE ÖZEL CHECK-UP YAPTIRIN

Check-up sizi hayata bağlar! Yılda 1 defa check-up yaptırmak, hastalıkların erken teşhisinde önemlidir.
Kişiye özel check-up paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.