GENEL CERRAHİ

Doğumsal, travma ya da sonradan edinilmiş hastalıklara bağlı, doku ve organlarda ortaya çıkan ve cerrahi dışı tedavilerle iyileştirilemeyecek sağlık sorunları ile ilgilenen cerrahi dalıdır.

Sizi dinliyoruz..

Bilgilerinizi gönderin, sizinle iletişime geçelim

GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ

Genel cerrahinin başlıca ilgi alanları; karın boşluğundaki organların hastalıkları (karaciğer, safra kesesi, mide, ince ve kalın bağırsaklar, apandisit), meme, tiroid hastalıkları ve yara iyileşmeleridir. Bu kapsamda özellikle diyabet ve damar hastalıklarına bağlı ayak, el ve diğer yaralar özellik arz etmektedir.

Günümüzde özellikle karın içi organları cerrahi uygulamalarında kapalı ameliyat yöntemleri olarak bilinen laparoskopik uygulamalar ön plandadır.

Ayrıca, obezite olarak tanımladığımız aşırı şişmanlığın insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eden ve yaşam kalitesini olumsuz etkileyen hastalık haline gelmiş olması, obezitenin cerrahi olarak iyileştirilme seçeneğini (obezite cerrahisi) sağlığın olmazsa olmazı haline getirmiştir.

Hastanemiz genel cerrahi kliniğinde; uluslararası standartlarda 6 ameliyat salonu, ileri düzey yoğun bakım hizmeti, laboratuvar ve radyoloji birimlerindeki yüksek teknolojik donanımı ve alanlarında uzman hekim kadromuzla, başta obezite, metabolik (diyabet) cerrahi ve onkolojik ameliyatlar olmak üzere her türlü cerrahi müdahale başarı ile gerçekleştirilmektedir.

İZMİR CAN HASTANESİ'NDE KİŞİYE ÖZEL CHECK-UP YAPTIRIN

Check-up sizi hayata bağlar! Yılda 1 defa check-up yaptırmak, hastalıkların erken teşhisinde önemlidir.
Kişiye özel check-up paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.